Wyszukiwarka

Kategorie

Nasz zespół podążając za światowymi trendami świadczy także usługę Home Stagingu. Home staging to nic innego jak profesjonalne przygotowanie nieruchomości do jej sprzedaży lub wynajęcia. Takie działanie ma na celu przede wszystkim wzmocnić efekt „pierwszego wrażenia” na potencjalnych nabywcach nieruchomości, co może przyczynić się do zwiększenia zainteresowania, a nawet wzrostu ceny sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Wykorzystując fachową wiedzę z zakresu psychologii sprzedaży, marketingu, prac dekoratorskich i fotografii pomożemy Ci uzyskać taki efekt, na którym Ci zależy. Zainteresujemy jak najszersze grono potencjalnych zainteresowanych.

W ramach tej usługi bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie naszych klientów i dokładnie analizujemy atuty nieruchomości tak, by trafić w gust jak najszerszej grupy zainteresowanych.

Ubezpieczenia nieruchomości

Jeżeli rozważasz skorzystanie z tej usługi pamiętaj, że w przypadku nieruchomości powiedzenie "pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz" jest jak najbardziej trafne. Z naszego doświadczenia wiemy, że nabywcy bardzo często decyzję o wynajęciu nieruchomości, bądź jej zakupie podejmują już podczas pierwszych oględzin.